




Тумба ТВ "Wood"
Вітальня «Wood» - це справжній шедевр серед меблів для вітальні. Цей набір меблів виготовлений з високоякісних матеріалів. Він стане ідеальним вибором для тих, хто бажає створити затишну атмосферу у своєму будинку.
Вітальня не тільки прекрасно виглядає, але і дуже зручна у використанні. Крім того, завдяки високоякісному матеріалу, з якого виготовлені вироби, забезпечується довговічність і надійність
-
Виготовляється з високоякісного ЛДСП 16мм.
-
Ніжки: металеві (в одному кольорі).
-
Габаритні розміри 1600х400х550 мм
-
Фабричне виготовлення згідно з ТУ.
-
Колір ЛДСП на вибір(нижче посилання на вибір матеріалу).
-
Гарантійний термін становить 18 місяців.
Ціна на сайті вказується за першу категорію ЛДСП.
Подивитися на інші тумби ТВ Ви можете тут


Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 550 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 050 ₴
- Під замовлення
- Код: 16361202
Відправка з 19 квітня 2026Тумба під телевізор сучасні тумби під тв тумбочка комод для телевізора тумбочки у вітальню Wood 1600х400х550 мм
6 050 ₴
- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85


