


Тумба під телевізор Фібі 1800х520х400мм
ТВ тумба Фібі чудово доповнить оточення вітальні і надасть приміщенню оригінального вигляду, зробить його зручним і функціональним, де ви зможете розмістити телевізор практично будь-якої діагоналі, створивши домашній кінотеатр. Тумба оснащена двома закритими відділеннями з відкидними дверцятами та відкритою нішею, що дозволить організувати акуратне зберігання речей. Корпус та фасади виготовляються з якісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм у поєднанні кольорів німфея альба / чорний. Тумба привертає увагу стильним і сучасним дизайном; мінімальним декоративним оформленням; довгастими пластиковими ручками, чорного кольору.

- Тип: тумба;
- Вид: тв тумба, тумба під телевізор;
- Форма: прямокутна;
- Монтаж: підлоговий
- Опори: міцна підстава, сприяє максимальній стійкості;
- Ручки: довгасті пластикові, чорного кольору;
- Маеріал виготовлення: ламіноване ДСП товщиною 16 мм;
- Розміри: 1800х520х400 мм;
- Колір корпусу: німфея альба/чорний;
- Колір фасаду: німфея альба;
- Особливості:тумба оснащена двома закритими відділеннями з відкидними дверцятами та відкритою нішею;
- Меблі доставляють у розібраному вигляді та у фабричній упаковці.
- У комплекті фурнітура для збирання та докладна інструкція зі збирання. Отвори для збирання підготовлені;
- Гарантія 12 місяців.
Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ЛДСП |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 3 726 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13081
Тумба під телевізор тумбочка Фібі сучасні тумби під тв з ДСП комод тумбочки для телевізора у вітальню спальню 1800 х 520 х 400 мм
4 140 ₴
3 726 ₴
- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85


