-5%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець дерев'яний кухонний для дому зі спинкою Дора
Стілець оідній добре виглядатиме як в інтер'єрі кухні, так і вітальні, і навіть знайде своє застосування в спальній кімнаті. Стільчик досить комфортний, щоб ви могли відпочити, сидячи на ньому за обіднім столом під час їди, або просто зібравшись усією родиною. М'якість оббивки та зручна спинка допоможуть вам у розслабленні. Стілець кухонний виготовляється з масиву ясена .
- Вид: дерев'яний стілець
- Призначення: для кухні, для вітальні.
- Конструкція: м`яке сидіння, з твердою спинкою, без підлокітників
- Оздоблення ― ПУ лак.
- Колір оббивки: на вибір
- Колір каркасу: на вибір
- Матеріал каркасу: масив дерева ясен
- Наповнювач: пінополіуретан
- Оббивка: тканина
- Гарантія 12 місяців
Розміри:
- Висота: 102 см.
- Ширина: 45 см.
- Глибина: 55 см.
СКЛАДСЬКА ПРОГРАМА КОЛЬОРІВ ПО НАЯВНОСТІ. КІЛЬКІСТЬ ОБМЕЖЕННА!!! ВАРТІСТЬ ТА НАЯВНІСТЬ УТОЧНЯЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА!!!

ІНШІ КОЛЬОРИ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ!
Ціна залежить від кольору фарбування:
Вибрати колір дерева можна тут
Вибрати тканину та подивитися як вона виглядає на стільці можна Тут
Фотогалерею товарів РПМК можна переглянути Тут
Столи можна підібрати Тут
Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону +380636920354, +380983357385 або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке, Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Прозорий, Ясен білий, Махонь, Горіх темний, Кальвадос, Горіх, Венге, Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | Явір |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Колір каркасу | Венге, Сірий, Коричневий, Горіх, Ясень, Темный орех, Слонова кістка, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | велюр, тканина |
| Обивний матеріал | Велюр, Шкірозамінник, Оксамит, Рогожка, Тканина, Мікрофібра, Екошкіра, Меблеве хутро, Без оббивки |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 102 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ясень |
| колір стільця | |
| Колір стільця | Різні кольори |
- Ціна: 2 375 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 550030
Стілець кухонний обідній дерев'яний на кухню м`який зі спинкою дерев'яні стільці кухонні з дерева Дора
2 500 ₴
2 375 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



