




Вітрина 2-дверна ( скло +дзеркало)«Франческа» 1160х460х2100 мм Roka
Меблі з колекції «Франческа» виконані в класичному стилі. Ретельно продуманий зовнішній вигляд чудово впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Усі комплектуючі елементи виготовлені з натуральних матеріалів. Комплект мебели «Франческа» прекрасно підійде для Вашої спальної кімнати та зробить її оригінальною й унікальною.
Не забувайте про можливість купити будь-який предмет (модуль) з колекції корпусних меблів окремо й отримати в такий спосіб потрібне Вам поєднання!
- Вид: шафа вітрина скляна
- Призначення: для вітальні, зали, спальні
- Фабричне виготовлення згідно з ТУ
- Матеріал: дерево
- Кількість дверцят : 2
- Розміри: 1160х460х2100 мм
- Колір: каштан, палісандр, горіх, білий, молоко, айворі, лате, світло-сірий, сірий
- Гарантія : 12 місяців
Головне фото як приклад моделі ( полиці у цієї моделі як на 1 дверній вітрині в описі товару (див. нижче))




Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roka |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 460 мм |
| Глибина вітрини | 1160 мм |
| Висота вітрини | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | на вибір |
| Каркас ліжка | дерево |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1160 |
| Висота шафи | 2100 |
| Глибина шафи | 460 |
| Вид дерева | |
| Вид дерева | Вільха |
- Ціна: 50 706 ₴
- Під замовлення
- Код: 681631
Відправка з 07 травня 2026Вітрина у вітальню Франческа скляна шафа вітрина полиці скло дзеркало двухдверна дерев`яні вітрини у вітальню зал
56 340 ₴
50 706 ₴
- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85


