Топ продаж


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банкетка до трюмо
-
Виготовляється з високоякісного ЛДСП 16мм.
-
Габаритні розміри 480х324х460 мм.
-
Фабричне виготовлення згідно з ТУ.
-
Колір ЛДСП на вибір (нижче посилання на вибір матеріалу).
-
Виготовляється тільки зі шкірозамінника, доступні кольори до замовлення уточнюйте у менеджера.
-
Гарантійний термін становить 18 місяців.
Ціна на сайті вказується за першу категорію ЛДСП.
Фото та категорії ЛДСП можна переглянути тут

Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Глибина | 324 мм |
| Висота | 460 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ящика | Ні |
- Ціна: 1 430 ₴
- Під замовлення
- Код: 163320
Відправка з 18 квітня 2026Банкетка стільчик банкетки пуф до трюмо пуфік маленький стілець м`які маленькі стільчики для столика для макіяжу
1 430 ₴
- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

