




Шафа чотирьохдверна з дерева «Франческа» 2200*672*2350 Roka
Меблі з колекції «Франческа» виконані в класичному стилі. Ретельно продуманий зовнішній вигляд чудово впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Усі комплектуючі елементи виготовлені з натуральних матеріалів. Комплект мебели «Франческа» прекрасно підійде для Вашої спальної кімнати та зробить її оригінальною й унікальною.
Не забувайте про можливість купити будь-який предмет (модуль) з колекції корпусних меблів окремо й отримати в такий спосіб потрібне Вам поєднання!
- Вид: шафа дерев`яна для одягу
- Призначення: для вітальні, зали, спальні
- Фабричне виготовлення згідно з ТУ
- Матеріал: дерево
- Розміри : 2200*672*2350 мм
- Колір: каштан, палісандр, горіх, білий, молоко, айворі, лате, світло-сірий, сірий
- Гарантія 12 місяців




Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roka |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 8 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 220 мм |
| Глибина шафи | 67 мм |
| Висота шафи | 235 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір | на вибір |
| Каркас ліжка | дерево |
| Вид дерева | |
| Вид дерева | Вільха |
- Ціна: 72 873 ₴
- Під замовлення
- Код: 68169
Відправка з 09 травня 2026Шафа дерев`яна Франческа шкаф чотирьохдверний для одягу білизни сучасні шафи з дерева у вітальню кімнату спальню
80 970 ₴
72 873 ₴
- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85



