



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль LEGO 1 (Лего)
Модульна система LEGO - відмінне рішення для вашого будинку. Простий, лаконічний дизайн прикрасить кімнату і доповнить інтер'єр затишком.
-
Виготовляється з високоякісного ЛДСП 16мм.
-
Габаритні розміри 368х336х368 мм.
-
Фабричне виготовлення згідно з ТУ.
-
Додатково можна замовити комплект ящиків, фасад і висувний бокс.
-
Колір ЛДСП на вибір (нижче в описі посилання на вибір матеріалу).
-
Гарантійний термін становить 18 місяців.
Ціна на сайті вказується за першу категорію ЛДСП.
Фото та категорії ЛДСП Ви можете переглянути тут
Більше стелажів Ви можете подивитися тут




Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 368 мм |
| Матеріал | ЛДСП |
| Довжина секції | 368 мм |
| Глибина секції | 336 мм |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 760 ₴
- Під замовлення
- Код: 160058
Відправка з 17 квітня 2026Стелаж модуль LEGO 1 у вітальню дитячу кімнату полиця стелажі для дому для книг вазонів 368х336х368 мм.
760 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


