



Ліжко односпальне "Бергамо" 200х90см
Ліжко Бергамо - входить до складу великої модульної системи. Це недороге ліжечко може купуватися як окремо, так і в комплекті з іншими меблями цієї серії. Вона повністю виготовляється з якісної сучасної ламінованої ДСП високої якості.
-
Виготовляється з високоякісного ЛДСП 16мм.
-
Дитяча кімната "Бергамо" Ліон ( за бажанням ви можете подивитися та доукомплектувати кімнату іншими модулями).
-
Габаритні розміри 2032х932х700 мм, спальне місце2000х900 мм.
-
Фабричне виготовлення згідно з ТУ.
-
Основа під матрац на ліжечку ламелі. Матрас в комплектацію не входить за бажанням матрац ви також можете придбати у нас.
-
Всі висувні ящики комплектуються телескопічними напрямними.
-
Може бути виконана в однотонному або комбінованому варіанті.
-
Колір ЛДСП на вибір (нижче в описі посилання на вибір матеріалу).
-
Гарантійний термін становить 18 місяців.



Як оформити замовлення?
Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203.2 см |
| Ширина ліжка | 93.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 70 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 355,50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17008
Ліжко односпальне з ящиками "Бергамо" 200х90см односпальні ліжка з шухлядами дуб аппалачі та німфея альба
6 690 ₴
6 355,50 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85


