




Стілець матиме гарний вигляд як в інтер'єрі кухні, так і вітальні, і навіть знайде своє застосування в спальній кімнаті. Він досить комфортний, щоб ви могли відпочити, сидячи на ньому за обіднім столом під час прийняття їжі, або просто зібравшись усією родиною. М'якість оббивки та зручна спинка допоможуть вам у розслабленні.
Стілець виготовляється з масиву ясена. Сидіння оббивається тканиною або шкірозамінником.
- Тип: м'який дерев'яний стілець зі спинкою
- Призначення: стільці для кухні, обідні стільці, стільці для кафе
- Колір фарбування та тканина на вибір
- Гарантія 12 міс
- Матеріал — дерево ясен
Розміри:
- Висота: 82 см
- Висота сидіння: 47 см
- Глибина: 52 см
- Ширина: 44 см
- Вага: 7 кг

Ціна залежить від кольору фарбування:
Вибрати тканину та подивитися, який вигляд вона має на стільці можна Тут
Є можливість підібрати (зробити під замовлення) стіл і стілець в одному кольорі
Столи можна підібрати Тут

Для замовлення core з нами по телефону +380636920354, +380983357385 або пишіть в чат-теліграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Явір |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Прозорий, Махонь, Горіх темний, Кальвадос, Різні кольори, Горіх, Коричневий, Венге, Вільха, Білий, Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, дерево |
| Обивний матеріал | Мікровелюр, Велюр, Плюш, Люкс велюр, Жаккард, Мікро-рогожка, Мікро-велюр, Оксамит, Рогожка, Тканина, Штучна замша, Мікрофібра, Екошкіра, Меблеве хутро |
| Колір | Різні кольори |
| Колір каркасу | Венге, Сірий, Горіх, Темный орех, Натуральний, Слонова кістка, Білий, Чорний |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Основа крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Варіант сидіння | Жорстке, М'яке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина табуретки | 520 мм |
| Висота табуретки | 820 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | тканина, велюр, екошкіра |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Спинка | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 520 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штабельований | Ні |
- Ціна: 2 180 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 55013
Стілець кухонний обідній дерев'яний на кухню м'який зі спинкою Діана дерев'яні стільці кухонні обідні з дерева для кухні вітальні
2 280 ₴
2 180 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85






