




Кухонний стіл розкладний "Нота Міні" (ніжки метал)
Обідній стіл "Нота-міні" - це прекрасний вибір для тих, хто шукає компактний та стильний стіл для своєї їдальні. Цей стіл створений з високоякісних матеріалів, що забезпечують його міцність та довговічність.
Стіл "Нота-міні" має елегантну форму та компактні розміри, що дозволяють йому з легкістю вписатися в будь-який інтер'єр. Його поверхня виготовлена з міцного та надійного матеріалу, що легко розкладається, очищається та не вимагає особливого догляду. Крім того, стіл має металеві ніжки, що забезпечує стійкість та надійність.
- Габаритні розміри столу 700(1200)х600(700)х752(736) мм.
-
Матеріал високоякісний ламінований ДСП. Каркас хромований.
-
Колір ЛДСП на вибір (нижче посилання на вибір матеріалу).
-
Кромка ПВХ-2 мм. Фабричне виготовлення згідно з ТУ.
-
Гарантійний термін становить 18 місяців.
Ціна на сайті вказується за першу категорію ЛДСП.
Більше Кухонних розкладних столів Ви можете подивитися тут


Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Горіх темний, Горіх екко, Дуб трюфель, Бетон світлий, Дуб рустикаль, ясень світлий, Бук натуральний, Білий, Алюміній, Чорний, Дуб натуральний, Бежевий, Коричневий, Сірий, Дуб сонома, Ясень Шимо світлий, Ясень темний Шимо, Різні кольори, Горіх, Горіх Ліон |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Хром, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 752 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 700 мм |
| Вага | 15 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 2 885 ₴
- В наявності
- Код: 16278
Стіл кухонний розкладний столик на кухню маленький Нота Міні столи кухонні обідні 700(1200)х600(700)х752(736) мм.
3 210 ₴
2 885 ₴
- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85





