Топ продаж








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стол для ноутбука з ящиком "СКН-3"
Стіл комп'ютерний "СКН-3" стане чудовою робочою зоною для Вас чи Ваших дітей. Функціональний і естетичний, такий стіл доповнить інтер'єр будь-якої кімнати.
-
Виготовляється з високоякісного ЛДСП 16мм.
-
Габаритні розміри 700х500х750 мм.
-
Колір ЛДСП на вибір (нижче посилання на вибір матеріалу). Комбінування кольору за бажанням, доплату уточнюйте у менеджера.
-
Ящик укомплектований телескопічними напрямними.
-
Фабричне виготовлення згідно з ТУ.
-
Гарантійний термін становить 18 місяців.
Ціна на сайті вказується за першу категорію ЛДСП однотон.
Фото та категорії ЛДСП ви можете подивитися тут
Подивитися всі столи для ноутбука ви можете тут



Для замовлення зв'яжіться з нами за номером телефону на сторінці Контакти або пишіть у чат-телеграм http://t.me/meblaks_mebel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 700 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 2 380 ₴
- Під замовлення
- Код: 16404
Відправка з 16 квітня 2026Стіл для ноутбука з ящиком з лдсп СКН-3 столи для ноутбуків маленькі столики під ноутбук на колесах 700х500х750 мм
2 380 ₴
- +380 (63) 692-03-54
- +380 (98) 335-73-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

